Oklejarki

Oklejarki

W przypadku często wykorzystywania taśmy pakowej warto zaopatrzyć się w oklejarkę. Usprawni ona aplikowanie taśmy zarówno na kartonach jak i bardziej nieregularnych pakunkach. 

Zasadniczo każda oklejarka składa się z trzech podstawowych elementów. Pierwszy to uchwyt, za który trzymamy oklejarkę. Ma on na ogół postać okrągłej, wyprofilowanej rączki. Na rynku dostępne są także modele takie jak Tesa Pack'n'Go, gdzie uchwyt jest zintegrowany z obudową. Drugi ważny element oklejarki to mocowanie rolki z taśmą. W prostych oklejarkach jest to po prostu odpowiednio ukształtowany kawałek plastiku, na którym osadza się gilzę z taśmą, i wokół którego się ona kręci. W modelach profesjonalnych, przeznaczonych do intensywnej pracy, mocowanie taśmy to trójkątny lub okrągły element osadzony na łożysku kulkowym. Zaletą takiego rozwiązania jest łatwe i szybkie odwijanie taśmy - wynika to ze zmniejszenia tarcia podczas obracania tulejki na którą taśma jest nawinięta. Ostatni element oklejarki to ostrze. Po odwinięciu odpowiedniego fragmentu taśmy i przytwierdzeniu do oklejanego elementu możemy jednym ruchem odciąć taśmę. Jednocześnie oklejarka jest gotowa do oklejania kolejnej paczki lub powierzchni.

Oklejarka wysokiej jakości pozwoli na skuteczną, wydajną pracę dzień po dniu. Bez konieczności ciągłego, ręcznego odwijania taśmy, docinania nożykiem lub nożyczkami. Dzięki oklejarce zwiększa się także pracyzja w operowaniu taśmą, a co za tym idzie równomierne jej aplikowanie, pozbycie się zagięć i w efekcie mniejsze zużycie taśmy oraz skuteczniejsze, mocniejsze oklejanie. 

Oklejarki sprawdzą się w każdej firmie, gdzie przygotowywane są duże ilości przesyłek. Czy będzie to magazyn producenta, hurtownia, sklep internetowy czy też inny rodzaj działalności wysyłkowej. Polecamy wysokiej jakości, przetestowane oklejarki renomowanej marki Tesa. Dzięki nowoczesnemu designowi, wytrzymałym tworzywom i stali, a także solidnej konstrukcji pozwolą one na sprawną i efektywną pracę.

Darmowa Wysyłka

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 250 zł brutto
i wadze poniżej 30kg

Dostawa w 24h

Dostawa w 24h

Zamów do godz. 14:00, a wyślemy jeszcze dziś

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

Płać bez obaw dzięki Przelewy24
i szyfrowaniu SSL

100% dostępności

100% dostępności

Ponad 13 000 produktów dostępnych od ręki