Bębny

WIDOK: Siatka Lista
  • z 1
  • Dostępny od ręki
  • Taniej w Klubie Atakto - zobacz!
Bęben Oki B411/B431 czarny 25k OEM

Bęben Oki B411/B431 czarny 25k OEM Kod produktu: OK5032
  • 810,45 zł / szt 658,90 zł netto
  • KLUB ATAKTO 778,03 zł / szt 632,54 zł netto
Info
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 711,70 zł
  • z 1

Bębny do drukarek

Bębny laserowe to nieodzowny element eksploatacyjny w laserowych drukarkach, urządzeniach wielofunkcyjnych oraz kserokopiarkach. Tego typu urządzenia są niezwykle popularne w zastosowaniach biurowych. Powodem jest konieczność zachowania dużej wydajności oraz niskiego kosztu wydruku. Biurowa drukarka musi być wydajna aby drukować każdego dnia setki, a czasem nawet i tysiące stron.

Niezwykle ważna jest także jakość wydruku. Ma ona wpływ na estetykę prezentacji dokumentów oraz oferty proponowanej przez firmę. Usprawnia także w jakimś stopniu proces archiwizacji dokumentów. Im wyższa jakość wydruku, tym jest on czytelniejszy i zachowuje lepiej swoją trwałość: utrzymuje się przez wiele lat bez blaknięcia. Mocno eksploatowana drukarka powinna zatem pracować w oparciu o dobrej jakości materiały eksploatacyjne, co zagwarantuje jej dłuższe użytkowanie, estetykę i czytelność wydruków przez wiele lat.

Należy pamiętać, że każdy z poszczególnych modułów ma swoją żywotność i powinien być wymieniany, gdy przyjdzie na to czas. Ma to duży wpływ na prawidłowe funkcjonowanie całego urządzenia. Bęben jest jednym z niezbędnych elementów każdej drukarki laserowej. W niektórych modelach jest on zintegrowany z kasetą zawierającą toner. W innych stanowi osobny moduł. Jest to istotny element, mający bezpośredni wpływa na jakość wydruku. Z czasem jego (szczególnie istotna w procesie drukowania) warstwa światłoczuła traci swoje właściwości, co odbija się wizualnie na jakości wydruku. Dodatkowo w procesie intensywnego użytkowania grozi mu też uszkodzenie mechaniczne. Zatem warto dbać o odpowiedni stan bębna drukującego, zaopatrując się w możliwie najwyższej jakości bęben oryginalny lub dobry zamiennik. Dobrą praktyką jest posiadanie także bębna rezerwowego, który przyda się na wypadek wymiany uszkodzonego lub wyeksploatowanego bębna. Umożliwi to zachowanie ciągłości pracy, lub innymi słowy: uniknięcie przestojów.

Bęben światłoczuły powinien być sprawdzony, dobrany idealnie do modelu drukarki laserowej i wykonany z wysokiej jakości materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziecie w niej Państwo między innymi bębny Oki, gwarantujące wysokie parametry wydruku i długofalową, bezawaryjną pracę urządzenia. 

Darmowa Wysyłka

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 250 zł brutto
i wadze poniżej 30kg

Dostawa w 24h

Dostawa w 24h

Zamów do godz. 14:00, a wyślemy jeszcze dziś

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

Płać bez obaw dzięki Przelewy24
i szyfrowaniu SSL

100% dostępności

100% dostępności

Ponad 13 000 produktów dostępnych od ręki