Jak bezpiecznie odebrać przesyłkę? - Atakto.pl

Przy kurierze:

Sprawdź wygląd opakowania. Pudełko nie powinno posiadać wgnieceń lub dziur. Każda przesyłka jest zabezpieczona taśmą z logo ATAKTO.pl – taśma powinna być nienaruszona.

  • Jeżeli stan przesyłki nie budzi Twoich wątpliwości – podpisz list przewozowy.
  • Jeżeli opakowanie jest uszkodzone, umieść stosowną informację na liście przewozowym. Odbierz przesyłkę, ale nie zwalniaj jeszcze kuriera – ma obowiązek zaczekać.
  • Otwórz paczkę i sprawdź jej zawartość. Jeżeli masz zastrzeżenia do stanu produktów lub zgodności z dokumentem sprzedaży zażądaj sporządzenia protokołu szkody. Dopilnuj wypełnienia wszystkich pól protokołu, masz również prawo wpisać własne uwagi, nawet jeśli będą sprzeczne z informacjami wpisanymi przez kuriera.
  • Poinformuj nas o zaistniałej sytuacji najpóźniej w ciągu 24 godzin od wizyty kuriera (darmowa infolinia pn-pt: od 8:00 do 16:00 lub  info@atakto.pl).

Po odjeździe kuriera:

W przypadku gdy przesyłka wzbudziła Twoje zastrzeżenia już po odjeździe kuriera:

  • Skontaktuj się niezwłocznie z właściwym Biurem Obsługi Klienta firmy kurierskiej DPD w celu zgłoszenia interwencji. Twoje zgłoszenie zostanie przyjęte i zostaniesz umówiony  na kolejną wizytę kuriera w celu sporządzenia protokołu szkody. 
  • Poinformuj nas o zaistniałej sytuacji najpóźniej w ciągu 24 godzin od wizyty kuriera (darmowa infolinia pn-pt: od 8:00 do 16:00 lub info@atakto.pl).
Darmowa Wysyłka

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 250 zł brutto

Dostawa w 24h

Dostawa w 24h

Zamów do godz. 14:00, a wyślemy jeszcze dziś

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

Płać bez obaw dzięki DotPay i szyfrowaniu SSL

100% dostępności

100% dostępności

Ponad 10 000 produktów dostępnych od ręki