Oceniaj & oszczędzaj

Oceniaj & Oszczędzaj

Promocja zakończona z dniem 8.12.2019.

 

 

Recenzuj produkty i kupuj z darmową wysyłką! 

Zasady są proste:

1. Zarejestruj konto w Atakto.pl

2. Zaloguj się

3. Napisz recenzje wybranych produktów

 Opinia o produkcie

Co tydzień wybieramy najciekawszą recenzję i nagradzamy ją kodem rabatowym na darmową dostawę!

Kod uprawnia do darmowej dostawy niezależnie od kwoty i wagi zamówienia

 


Regulamin akcji promocyjnej "Oceniaj & oszczędzaj"

Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem Akcji Promocyjnej "Oceniaj & oszczędzaj" (zwanej dalej Akcją Promocyjną) jest spółka „ARTIM” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000022364, NIP: 7541186089, REGON 531110269, o kapitale zakładowym 166.500,00 zł (zwana dalej Organizatorem). Organizator jest właścicielem sklepu internetowego Atakto.pl.
 2. Celem Akcji Promocyjnej jest umożliwienie wybranym klientom skorzystania z kodów rabatowych przy dokonywaniu zakupów na platformie sklepu internetowego Atakto.pl.
 3. Uczestnikami Akcji Promocyjnej są zarejestrowani użytkownicy sklepu internetowego Atakto.pl.
 4. Uczestnikiem Akcji Promocyjnej może być każda osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby, które nie posiadają pełnej zdolności do czynności prawnych, mogą zrealizować uprawnienie wynikające z posiadania Kuponu rabatowego za zgodą przedstawiciela ustawowego.

Czas trwania Akcji Promocyjnej

 1. Jako datę rozpoczęcia Akcji Promocyjnej przyjmuje się dzień 8 lipca 2019. Akcja Promocyjna obowiązuje do odwołania.
 2. Informacja o zakończeniu Akcji Promocyjnej zostanie opublikowana na stronie https://atakto.pl/oceniaj-i-oszczedzaj

Zasady Akcji Promocyjnej

 1. Uczestnikiem Akcji Promocyjnej może być każda osoba, która załozyła konto w sklepie internetowym Atakto.pl oraz na łamach sklepu zamieściła, w przeznaczonym do tego miejscu na karcie produktu, co najmniej jedną opinię dotyczącą produktu z oferty sklepu Atakto.pl. Opinia musi być wystawiona z konta użytkownika (użytkownik zalogowany).
 2. Opinie wystawione przez użytkowników nie zalogowanych nie biorą udziału w Akcji Promocyjnej.
 3. W czasie trwania Akcji Promocyjnej, w trakcie każdego tygodnia, począwszy od 15 lipca 2019, niezależne jury wybierze zwycięską opinię, opublikowaną w trakcie trwania tygodnia poprzedzającego.
 4. Organizator zastrzega sobie prawo do nie przyznawania nagród w przypadku braku nowych opinii lub braku opinii o wystarczającej wartości merytorycznej.
 5. Organizator zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opinii oraz do usuwania opinii nie dotyczących produktów, zawierających treści niezgodne z prawem lub obraźliwe.
 6. W trakcie tygodnia następującego po tygodniu, w którym została opublikowana wybrana opinia, na adres e-mail przypisany do wybranej opinii zostanie wysłana wiadomość zawierająca kod rabatowy.
 7. Każdy kod rabatowy może być wykorzystany przez użytkownika tylko jeden raz i w ramach jednego zamówienia. Po złożeniu zamówienia z wykorzystaniem kodu rabatowego traci on swoją ważność.
 8. Każdy kod rabatowy jest ważny tylko podczas dokonywania zakupu w witrynie sklepu internetowego Atakto.pl. Kod rabatowy przesłany inną drogą jest nieważny i nie uprawnia do przypisanej do niego zniżki.
 9. Promocja dostępna w ramach Akcji Promocyjnej, nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi prowadzonymi w tym czasie w sklepie Atakto.pl.
 10. Uprawnienia wynikające z posiadania kodu rabatowego nie będą realizowane po zakończeniu Akcji Promocyjnej, chyba że taka informacja znajdzie się w wiadomości z kodem rabatowym.
 11. Kody rabatowe nie podlegają wymianie na gotówkę, towar lub usługi.

Postanowienia końcowe

 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne mające wpływ na dostarczenie kodów promocyjnych przez usługę e-mail oraz realizację kuponu w sklepie internetowym Atakto.pl.
 2. Wzięcie udziału w Akcji Promocyjnej oznacza zgodę Uczestnika na warunki promocji określone niniejszym Regulaminem.
 3. Wszelkie reklamacje związane z Akcją Promocyjną należy zgłaszać pisemnie do Organizatora na podany powyżej adres wraz ze szczegółowym uzasadnieniem w terminie do 14 dni od daty zakończenia Akcji Promocyjnej.
 4. Niniejszy Regulamin jest dostępny do wglądu na stronie https://atakto.pl/oceniaj-i-oszczedzaj
Darmowa Wysyłka

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 250 zł brutto
i wadze poniżej 30kg

Dostawa w 24h

Dostawa w 24h

Zamów do godz. 14:00, a wyślemy jeszcze dziś

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

Płać bez obaw dzięki Przelewy24
i szyfrowaniu SSL

100% dostępności

100% dostępności

Ponad 13 000 produktów dostępnych od ręki