W każdym biurze powinien znajdować się zarówno zszywacz, jak i dziurkacz. Są to niezwykle przydatne akcesoria dla osób pracujących z dokumentami. W ofercie marki Eagle znajdziemy wiele różnych modeli, które cechują się wysoką jakością, a także niską ceną.

Nie od dziś wiadomo, że przechowywanie i archiwizacja dokumentów rozpoczyna się od dwóch podstawowych narzędzi. Bez nich trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie jakiegokolwiek miejsca pracy - mowa tu nie tylko o zszywaczach, ale także dziurkaczach. W naszym artykule przedstawiamy najważniejsze cechy dziurkaczy i zszywaczy marki Eagle.

Marka Eagle została założona w 1962 roku. Od tamtej pory specjalizuje się ona w projektowaniu, rozwoju, produkcji, a także sprzedaży wysokiej jakości artykułów biurowych i papierniczych. Produkty Eagle sprzedawane są w ponad 140 krajach na całym świecie. Niezmiennie od wielu lat cieszą się one niesłabnącą popularnością. Dlaczego? Ponieważ charakteryzują się nie tylko jakością, czy wytrzymałością, ale również przystępną ceną.

Zszywacze Eagle

Oferta Eagle obejmuje szeroki wybór zarówno zszywaczy ręcznych, jak i również elektrycznych. Znane są one z trwałości i wydajności. Charakteryzują się solidną konstrukcją, która pozwala na trwałe i skuteczne zszywanie mniejszej lub większej ilości kartek papieru.

Zszywacze Eagle 205

Zszywacze Eagle 205 charakteryzują się nie tylko solidnym wykonaniem, ale również tym że są poręczne. Produkowane są one z wysokiej jakości metalu, a ich wykończenia powstają z tworzyw sztucznych w jednym z czterech kolorów: szarym, czarnym, czerwonym lub niebieskim. Każdy ze zszywaczy 205 wyposażony został w specjalną podstawę, dzięki której nie rysują one podłoża. Dodatkowo posiadają one wskaźnik, który pozwala na sprawdzenie ilości zszywek wewnątrz bez konieczności otwierania zszywacza.

Zszywacz 20k szary 24/6 Eagle 205
 • 13,19 zł 10,72 zł netto
 • Promocja 9,23 zł / szt 7,50 zł netto
Do ulubionych

Kolekcja zszywaczy Eagle 205 umożliwia zszywanie otwarte, zamknięte lub tapicerskie. Jednorazowo są one w stanie zszyć do 20 kartek papieru o gramaturze 80 g/m2. Dedykowane są one do użytku ze zszywkami w rozmiarze 24/6 lub 26/6. Arkusze papieru możemy wsunąć na głębokość 51 mm. Nowy mechanizm ładowania zszywek sprawia, że proces ten przebiega niezwykle szybko i łatwo.

Zszywacz 20k niebieski 24/6 Eagle 205
 • 13,19 zł 10,72 zł netto
 • Promocja 9,23 zł / szt 7,50 zł netto
Do ulubionych

Zszywacze Eagle HA!

Zszywacze Eagle HA! wyróżniają się na tle pozostałych modeli obudową dostępną w jednym z 3 neonowych kolorów: żółtym, różowym lub niebieskim. Mechanizm zszywaczy wyprodukowany jest z wytrzymałego metalu, natomiast obudowa powstaje z trwałych tworzyw sztucznych. Ergonomiczne i antypoślizgowe ramię zapewnia użytkownikom komfort podczas pracy.

Zszywacz 20k 24/6 różowy Eagle TYS1208 HA!
 • 27,44 zł / szt 22,31 zł netto
 • KLUB ATAKTO 26,34 zł / szt 21,42 zł netto
Brak w magazynie
Do ulubionych

Modele zszywaczy HA! wyposażone zostały w mechanizm umożliwiający szybkie i łatwe ładowanie zszywek. Dodatkowo wyposażone zostały one również we wskaźnik, dzięki któremu możliwa jest kontrola nad ilością umieszczonych wewnątrz zszywek. Kolekcja tych zszywaczy oferuje możliwość zszywania zamkniętego. Jednorazowo są one w stanie zszyć do 20 kartek, a głębokość zszywania to aż 67 mm. Zszywacze Eagle HA! dedykowane są do użytku ze zszywkami w rozmiarach 24/6 oraz 26/6.

Zszywacz 20k 24/6 żółty Eagle TYS1208 HA!
 • 27,44 zł / szt 22,31 zł netto
 • KLUB ATAKTO 26,34 zł / szt 21,42 zł netto
Do ulubionych

Zszywacze Eagle 1011A

Eagle 1011A to seria niezwykle kompaktowych zszywaczy. Ich poręczne rozmiary sprawiają, że można je zabierać ze sobą wszędzie. Oprócz tego wyróżniają się one również dodatkową funkcja, jaką jest wbudowany wyciągacz zszywek, czyli rozszywacz. Dostępne są w jednym z 4 klasycznych kolorów: niebieskim, czerwonym, czarnym lub szarym. Podobnie jak wyżej opisany model, ten również posiada wskaźnik ilości zszywek.

Zszywacz 8k 10/6 czerwony Eagle 1011A
 • 5,79 zł / szt 4,71 zł netto
 • KLUB ATAKTO 5,56 zł / szt 4,52 zł netto
Do ulubionych

Zszywacze Eagle 1011A dedykowane są do łączenia maksymalnie 8 kartek. Głębokość zszywania w ich przypadku to 34 mm. Dedykowane są one do pracy ze zszywkami w rozmiarze 10. Oferują zszywanie zamknięte, czyli takie, które zagina nóżki zszywek do wewnątrz.

Zszywacz 8k 10/6 czarny Eagle 1011A
 • 5,79 zł / szt 4,71 zł netto
 • KLUB ATAKTO 5,56 zł / szt 4,52 zł netto
Do ulubionych

Zszywacz Eagle długoramienny 950L

Model 950 L to zszywacz długoramienny, którego konstrukcja wykonana została z metalu, natomiast wykończenia powstały z tworzyw sztucznych. Jego budowa jest zdecydowanie inna niż wcześniej wymienionych modeli. Dedykowany jest on do pracy z dokumentami o niestandardowych wymiarach. Dzięki wyraźnej skali w centymetrach i calach oraz zintegrowanej listwie formatowej każde zszycie przeprowadzone jest w sposób dokładny, schludny i powtarzalny.

Głębokość zszywania w przypadku zszywacza 950L to aż 300 mm. Obsługuje on zszywki 24/6 oraz 26/6. Jednorazowo zszywa do 10 kartek papieru. Z jego pomocą możliwe jest zszywanie zarówno otwarte, jak i również zamknięte.

Zszywacz 10k długoramienny 24/6 czarny Eagle 950L
 • 57,17 zł / szt 46,48 zł netto
 • KLUB ATAKTO 54,88 zł / szt 44,62 zł netto
Do ulubionych

Zszywacz Eagle automatyczny EG-1610

Zszywacz Eagle automatyczny EG-1610 doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zszywa się dużo i często. Solidny mechanizm zapewnia doskonałą wydajność i cichą, komfortową pracę. W zależności od indywidualnych preferencji użytkownika zszywacz może być zasilany sieciowo (kabel USB jest dołączony w zestawie) lub na baterię. Z pomocą zszywacza automatycznego marki Eagle jesteśmy w stanie zszyć do 15 kartek. Arkusze papieru wsunąć możemy na głębokość 10 mm. Model EG-1610 oferuje zszywanie zamknięte, obsługuje zszywki w rozmiarze 24/6 oraz 26/6.

Zszywacz elektryczny 15k 24/6 czarny Eagle EG-1610USB
 • 142,03 zł / szt 115,47 zł netto
 • KLUB ATAKTO 136,35 zł / szt 110,85 zł netto
Do ulubionych

W ofercie marki Eagle znajdziemy jeszcze wiele innych modeli zszywaczy. Klikając w poniższy przycisk, możecie zapoznać się z nimi wszystkimi.

Najważniejsze zalety zszywaczy Eagle

 • Wytrzymała konstrukcja - zszywacze marki Eagle produkowane są z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu charakteryzują się wyjątkową trwałością
 • Efektywne zszywanie – w zależności od modelu są w stanie zszywać bez trudu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt arkuszy papieru
 • Łatwa obsługa – zszywacze marki Eagle są łatwe w obsłudze i nie wymagają dużego wysiłku przy zszywaniu
 • Przystępna cena – najtańsze modele zszywaczy Eagle dostępne są już w cenie zaledwie kilku złotych

Dziurkacze Eagle

W ofercie marki Eagle znaleźć możemy dziurkacze umożliwiające jednoczesne dziurkowanie wielu kartek papieru. Podobnie jak zszywacze dziurkacze również charakteryzują się solidną konstrukcją, a co za tym idzie trwałością. Dziurkacze są zaprojektowane tak, aby sprostać codziennemu użytkowaniu i zapewnić użytkownikom efektywną pracę.

Dziurkacze Eagle 709 R

Kolekcja dziurkaczy Eagle 709 R obejmuje modele w kolorach: niebieskim, czerwonym, czarnym oraz szarym. Produkowane są one z wysokiej jakości metalu, dzięki czemu cechują się trwałością. Wyposażone zostały w pojemnik na odpady wykonany z tworzywa sztucznego, które nie rysuje podłoża. Dodatkowo każdy z nich posiada nie tylko wskaźnik środka strony, ale również listwę formatową. Ten model dziurkaczy dziurkuje do 8 kartek papieru. Średnica dziurki to 6 mm, natomiast rozstaw dziurek wynosi 80 mm. Jest to standardowy wymiar dostosowany ro rozstawu mechanizmu w segregatorach.

Dziurkacz 8k czarny Eagle 709R
 • 14,80 zł / szt 12,03 zł netto
 • KLUB ATAKTO 14,21 zł / szt 11,55 zł netto
Do ulubionych

Dziurkacze Eagle 837

Eagle 837 to seria solidnych, metalowych dziurkaczy wyposażonych w ergonomiczne ramię wykonane z wytzrymałego tworzywa. Specjalne żłobienia zapewniają wygodne i precyzyjne użytkowanie. Dwa wskaźniki środka strony w połączeniu z listwą formatową gwarantują dokładne i powtarzalne dziurkowanie do 25 kartek jednorazowo. Pojemnik na ścinki produkowany jest z wytrzymałego, nierysującego podłoża tworzywa. Pojemnik ten zapewnia również porządek w miejscu pracy. Rozstaw dziurek pozwala bez problemu wpiąć przedziurkowane arkusze papieru do segregatora lub skoroszytu. Średnica jednej dziurki to 5.5 mm.

Dziurkacz 20k czerwony Eagle 837
 • 20,18 zł 16,41 zł netto
 • Promocja 13,12 zł / szt 10,67 zł netto
Do ulubionych

Dziurkacze Eagle TYP 862 HA!

Dziurkacze Eagle TYP 862 HA! dostępne są w modnych, niezwykle intensywnych kolorach: różowym, niebieskim oraz żółtym. Wyposażone są one w antypoślizgowe ramię z matowym wykończeniem, które zapewnia komfort podczas pracy. Precyzyjny ogranicznik zapewnia doskonałe wyrównanie kartek papieru, a co za tym idzie precyzyjne dziurkowanie do 10 kartek papieru jednorazowo. Podstawa podobnie jak ramię posiada właściwości antypoślizgowe, dzięki czemu dziurkacz nie przesuwa się podczas pracy. Średnica jednej dziurki o 6 mm, natomiast rozstaw dziurek wynosi 80 mm.

Dziurkacz 10k żółty HA! Eagle TYP862
 • 21,22 zł / szt 17,25 zł netto
 • KLUB ATAKTO 20,37 zł / szt 16,56 zł netto
Do ulubionych

Dziurkacz Eagle konduktorski 9201P

Dziurkacz konduktorski 9201P marki Eagle w znaczący sposób różni się swoja budowa od pozostałych modeli. Można rzec, że bardziej przypomina on szczypce lub kombinerki, a nie klasyczny dziurkacz. Do jego produkcji wykorzystywany jest metal, a sam dziurkacz jest niezwykle lekki i poręczny. Posiada specjalną prowadnicę, która ułatwia wsunięcie papieru. 9201P wyposażony jest także w drobny pojemnik na ścinki, dzięki czemu pozostawia miejsce pracy czyste.

Dziurkacz Eagle konduktorski – jak sama nazwa wskazuje- powstał z myślą o kasowaniu biletów przez konduktorów. Umożliwia on jednootworowe dziurkowanie o średnicy 6 mm. Maksymalnie jest w stanie przedziurawić 6 kartek papieru.

Dziurkacz jednootworowy konduktorski Eagle 9201P
 • 17,96 zł / szt 14,60 zł netto
 • KLUB ATAKTO 17,24 zł / szt 14,02 zł netto
Do ulubionych

Klikając w poniższy przycisk, zapoznać możecie się z pozostała ofertą dziurkaczy marki Eagle.

Najważniejsze zalety dziurkaczy Eagle

 • Wytrzymała konstrukcja - dziurkacze Eagle podobnie jak zszywacze produkowane są z trwałych materiałów
 • Dokładność dziurkowania – każdy z dziurkaczy Eagle zapewnia precyzyjne i równomierne dziurkowanie w arkuszach papieru
 • Łatwość użycia – dziurkacze Eagle są łatwe w obsłudze i nie wymagają od użytkownika dużego wysiłku podczas dziurkowania
 • Pojemnik na ścinki – pojemniki ułatwiają zachowanie porządku w miejscu pracy
 • Przystępna cena – najtańsze modele dziurkaczy Eagle dostępne są już w cenie zaledwie kilku złotych

Podsumowanie

Należy pamiętać, że wybór odpowiedniego zszywacza zależy od konkretnych potrzeb i preferencji użytkownika. Oferta marki Eagle obejmuje wiele zupełnie różnych od siebie modeli zarówno dziurkaczy, jak i również zszywaczy dlatego każdy ma możliwość wyboru tego, który spełni jego oczekiwania.